Реєстрація магазину на AMAZON

Допомога в реєстрації облікового запису продавця
СВЯЗАТЬСЯ С НАМИ
Наш специалист ответит вам сегодня или на следующий рабочий день.
Ваше имя
Ваша фамилия
Ваш телефон
Ваш e-mail
Ваша страна проживания
Напишите нам Ваш вопрос
Информацию об обработке ваших персональных данных вы можете найти в нашей Политике конфиденциальности.
Якщо ви вже вивчали інформацію про те, як відбувається реєстрація на Амазон, то, напевно, зустрічали думки, що цей майданчик – найскладніший для роботи продавців з України. І йдеться саме про етап реєстрації, на якому багатьох новачків банять. Насправді, все не так страшно. Як і у будь-якого маркетплейсу, Амазон має свої вимоги до нових користувачів, і їх важливо дотримуватися. Як це зробити, і як на 100% уникнути блокування облікового запису, розповімо сьогодні.

Особливості Amazon
Amazon – американская площадка, специализирующаяся на e-commerce. Ее главное отличие от других маркетплейсов – интерфейс на английском языке. В связи с этим фактом на Амазон регистрация продавца часто становится проблемой: поставив галочку под текстом, который непонятен, можно обеспечить себе бан.

Некоторые факты об Amazon:

 • Маркетплейсу принадлежит около половины всего оборота на рынке e-commerce США.
 • Показатели оборота достигают 140 миллиардов долларов США.
 • Каждый месяц площадку посещают больше 1,5 миллиардов пользователей.
 • Из них клиентов, которые совершают покупки регулярно, около 300 миллионов.

Інтерфейс Amazon дуже розвинений і пропонує різні інструменти для просування і продажів. Реєстрація магазину на Амазон у Великій Британії дозволяє працювати по доставці з власним сервісом маркетплейсу - Fulfillment by Amazon (FBA) або ж за моделлю FBM. Обидві моделі дозволяють доставляти товар із країни Євросоюзу чи іншої держави.

З спеціальних інструментів просування на Амазон варто відзначити свій ТОП видачі. Потрапивши до нього, ваш товар продаватиметься буквально «сам собою».

Які ще плюси має Амазон:

 • Можна створити власний магазин із індивідуальною назвою.
 • Реєстрація власного торгового знака.
 • Продаються будь-які товари, за винятком нерухомості, тварин та тютюнової продукції.
 • При реєстрації на Amazon.co.uk з одним обліковим записом ви можете продавати на маркетплейсах (локальних Amazon) відразу 5 країн: Великобританії, Німеччини, Франції, Італії чи Іспанії.

Окремо зазначимо, що майже всі податки за товарообіг на Амазон сплачуються за місцем реєстрації вашої компанії. На майданчику можна зареєструвати компанію з Великобританії, відповідно, податки будуть сплачуватись згідно із законодавством цієї країни, що дуже вигідно.

З мінусів майданчика виділимо серйозні вимоги до бізнес-аккаунтів. Але навіть ці вимоги легко виконати: наша допомога в реєстрації на Амазон дозволить вам не помилитися. Крім того, варто враховувати особливу вимогливість покупців Амазон, які звикли до точної доставки та дотримання зобов'язань продавця. Тут важливо зберігати свою репутацію! І, звісно, пам'ятаєте про велику конкуренцію.

Реєстрація на Амазоні: інструкція
Як ми вже зазначали, до бізнес-акаунтів на маркетплейсі висуваються особливо жорсткі вимоги. Це з бажанням власників максимально захистити і продавців, і покупців від шахрайства будь-якого роду. Тому реєстрація облікового запису на Амазон відбувається за особливими правилами.

Для початку потрібно вибрати тарифний план: Amazon individual або Amazon professional. Продаж дозволено з будь-якого облікового запису, різниця – в обмеженні обороту. Від приватної особи можна продавати до 40 одиниць товарів на місяць, на бізнес-акаунті – понад 40. При цьому маркетплейс бере свій відсоток із кожної угоди приватної особи у розмірі $0,99. Бізнес-акаунти роблять щомісячне відрахування $39,99.

Кому краще реєструвати особистий обліковий запис:

 • тим, хто планує змінити нішу, змінивши товар;
 • продавцям, які не планують запуск реклами на товар;
 • тим хто реалізує менше 40 одиниць товару на місяць.

Комерційний обліковий запис для тих, хто:

 • хоче відкрити інтернет-магазин із великим оборотом;
 • планує користуватися інструментами просування Амазон;
 • продає товари із обмежених категорій.

Повна покрокова реєстрація на Амазоні описана в інтерфейсі майданчика. Власники ресурсу зробили все можливе, щоб ефективно вирішувати будь-які розбіжності між продавцями та покупцями, застосовувати необхідні санкції до продавця за невиконанням своїх зобов'язань перед покупцем. Виділимо основні моменти реєстрації. Щоб створити бізнес-аккаунт, знадобиться низка документів:

 • паспорт;
 • банківський рахунок;
 • телефонний номер;
 • кредитна картка та EIN (Employer Identity Number, є у юросіб) або його еквівалент.

Після того, як ви пройшли процедуру реєстрації продавця на Амазон 2021, у кожному обліковому записі маркетплейсу ви створюєте окремий лістинг і наповнюєте його контентом.

Якщо ви продаватимете через маркетплейс товари в Європі, то платитимете ПДВ. VAT реєструється обов'язково в тій країні, де знаходиться ваш товар. При перевищенні певного обсягу продажів вам потрібно зареєструвати VAT registration threshold і в країні, куди товар поставляється. Зате вам не потрібно створювати юрособу у кожній країні, де знаходяться ваші покупці.

Незалежно від того, який спосіб поставки свого товару ви обрали, FBA або FBM, ви сплачуватимете податок на імпорт і отримаєте унікальний ідентифікаційний номер підприємця EORI.

Реєстрація на Амазон як продавець: найчастіші питання та проблеми
1. Чому під час реєстрації потрібна кредитна, а чи не дебетова карта?

У США та Європі дебетові картки не популярні – лише кредитки, тому і для реєстрації на Амазон 2021 буде потрібно кредитка. Якщо її немає, доведеться оформити.

2. Операції по кредитній картці повинні проводитись без підтвердження.

Якщо маркетплейс не зможе зняти з вашої картки кошти за щомісячне обслуговування, обліковий запис обліковий запис. Перевірте, щоб на вашій карті було відкрито функцію списання коштів онлайн у доларах США.

3. Додаткова перевірка Utility Bill.

Амазон приймає документи на реєстрацію, але вимагає надати Utility Bill. Тоді терміни підтвердження облікового запису можуть затягнутися. Що це за документ? Це рахунок, який надходить за послуги ЖКГ. Однак якщо ви живете в орендованій квартирі, або рахунок приходить не на ваше ім'я, виникає складність із наданням Utility Bill. Не впадайте у відчай, ми допоможемо вам вирішити будь-яке питання, пов'язане з документами для реєстрації на Амазон!

4. Модерація відхиляє запит.

Буває і так. Людського фактора ніхто не скасовував, можливо, модератор не розглянув ваші документи. Іноді навіть надсилають запит із вимогою подати документи з даними, які вже вказані вами. І це питання легко вирішити з нашою допомогою!

За нашу багаторічну практику реєстрації облікових записів продавця на Амазон ми вивчили всі можливі варіанти затримок та відмов адміністрації маркетплейсу. Ми допомагаємо вам перекласти всі необхідні виписки та довідки, паспорт англійською мовою з дотриманням усіх нюансів та надсилаємо повний пакет документів на перевірку. Самі ведемо переговори із адміністрацією.

Ви можете покластися на нас, щоб працювати ефективно та безпечно на Amazon!