Відгуки наших клієнтів

Анна Романова

Приватний підприємець

Коли мені вдалося створити успішний бізнес в Україні, переді мною постало логічне питання: "А може варто спробувати масштабуватися, вийшовши на ринки Європи та США?". Але для того, щоб легалізувати бізнес за кордоном необхідно відкрити там фірму, тому я поринула у вивчення умов ведення підприємницької діяльності та оподаткування для підприємств у різних країнах Європи та зупинила свій вибір на Великій Британії. Мене підкупила простота та прозорість ведення бізнесу, а також бездоганна репутація Великобританії на міжнародній арені. Оскільки процес реєстрації компанії займає багато часу, а також має багато підводних каменів, я вирішила звернутися до фахівців. Вивчивши ринок послуг з реєстрації фірми у Великій Британії, я зупинила свій вибір на MyCompanyUK і жодного разу не пошкодувала. В результаті злагодженої роботи фахівців я отримала свою фірму під ключ у короткий термін та за дуже привабливою ціною. Тому абсолютно впевнено рекомендую команду MyCompanyUK як професіоналів, які оперативно та якісно виконують свою роботу!

Денис Рибаков
Бізнесмен

Зіткнувся із проблемою виведення грошей через пайпал. Діти з MyCompany UK проконсультували, допомогли відкрити фірму у Великій Британії та оформити на неї рахунок. Тепер не хвилююся за свої гроші і не користуюся сумнівними послугами третіх осіб. Все було зроблено швидко, якісно та за приємною ціною.

Алекс Бортников

Приватний підприємець

Давно планував розпочати свій бізнес на Shopify і коли вивчав питання, то зрозумів, що краще звернутися до фахівців, які допоможуть підготувати все одним пакетом. Довго шукав потрібну компанію і знайшов MyCompanyUK. Отримав усі відповіді на запитання, які мене цікавили під час консультації, і хлопці приступили до справи. Через 3 дні у мене вже була компанія в UK, рахунок, пайпал та страйп! Такої швидкості я не очікував))) Дуже задоволений результатом! Тепер рекомендую цю компанію всім знайомим.

Заполните ваши данные
Ваш е-mail
Ваше имя и фамилия
Ваш телефон
Укажите удобный для вас месенджер
Заполняя данную форму вы автоматически даете согласие на обработку ваших персональных данных.